SYNTEC 1995 yılında hizmete başladı...

Syntec, Tayvan’da uzun süren ARGE ve ÜRGE çalışmalarının ardından 1995 yılında üretime faaliyetlerine başladı. Kısa sürede Tayvan pazarında kendine yer bulan Syntec daha sonraları Asya pazarında ahşap işleme sektörünün lideri haline gelirken, metal işleme sektrünün de %30 gibi büyük bir kısmına çözüm sunmayı başardı. Asya pazarında kazanılan başarılar sonrası Avrupa ve Amerika pazarında da etkin faaliyet göstermeyi amaçlayan Syntec Teknoloji, 2016 yılında Amerika ofisini, 2017 yılında Türkiye ofisini hizmete kazandırdı.

 

Syntec Türkiye

Syntec torna, freze, taşlama vb. farklı amaçlı üretilen takım tezgahlarının kontrol (hareket denetçileri), tahrik sistemleri gibi tezgahın ana unsurlarını oluşturan parçaların üretimini yapmakta ve sektöre çok çeşitli ürün portföyü sayesinde yenilikçi çözümler sunmaktadır. Syntec Türkiye,  2017 yılında İstanbul’da faaliyete başlamış, satış, teknik destek ve satış sonrası hizmetler vermeyi amaçlayan resmi, yerel Syntec Co. ofisidir.  

Snytec hız kesmeden devam ettiği ARGE çalışmaları ve teknik destek hizmeti sayesinde kısa sürede Türkiye’de ki makineci ve sektör paydaşlarının beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Sektöre verdiği hizmetler ve destekler ile daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçlayan Syntec Türkiye, iş ortakları, bayiileri, entegratörleri ve geniş servis ağı ile Türkiye ve Avrupa pazarında ki müşterilerine memnuniyet ilkesi ışığında hizmet etmeye devam etmektedir.